HAKKIMIZDA

Hakkımızda

1978 yılından itibaren otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız, oto ekspertiz alanındaki eksikliği fark ederek, ekspertiz hizmetini profesyonel anlamda ve tamamen bağımsız bir yapıda tüketicilerin hizmetine sunan ilk kuruluştur.


DYNOMOSS markası ile yapılanmasını 2008 yılında ilk olarak Ankara’da gerçekleştiren firmamız, 2019 yılı itibari ile kuruluş yıllarına göre; Ankara, İzmir, Konya, Bursa, Antalya, İstanbul, Denizli ve Manisa olmak üzere Türkiye’nin en önemli şehirlerine taşımakla beraber, alanında en güvenilir ve lider marka olmanın verdiği bilinçle emin adımlarla büyümektedir.


Yurt dışında katılmış olduğumuz eğitim programları ve süreç içinde kazandığımız tecrübelerimiz sayesinde, müşterilerimizin araç alım tercihlerinde daha doğru kararlar vermelerinde katkımızın olduğunu bilmek, en büyük mutluluk kaynağımızdır.


Her zaman kaliteyi ve profesyönelliği hedefleyen dynomoss markası ekspertiz alanında da kullandığı cihazlarla bunu yansıtmaktadır .Tüm dünyada otomobil otoritelerince ölçüm güvenilirliği kabul görmüş Tüv Türk muayene istasyonlarının da kullandığı Alman MAHA ve BOSCH markasıyla çalışan tek kurumsal markadır.